Назад в магазина LKSK2251012500

Модифицирано полимеризирано ленено масло (stand oil) LUKAS Berlin за маслени бои 125 ml

Наличен
€12,65
€101,20 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Модифицираното полимеризирано ленено масло (stand oil) LUKAS Berlin е специален медиум, предназначен за водоразтворимите маслени бои от серията Berlin. То забавя процеса на съхнене, съхне значително по-бавно от класическото ленено масло и образува гъвкав, еластичен и непожълтяващ филм. Подходящо е както за професионални художници, така и за любители при полагане на горните слоеве на картината или при приготвяне на собствени светли тонове.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Серия: Berlin
  • Тип продукт: модифицирано полимеризирано масло (stand oil)
  • Обем: 125 ml
  • Техника: маслена живопис (водоразтворими маслени бои)
  • Опаковка: 1 бр.

Употреба и нанасяне

Медиумът се добавя и смесва директно с водоразтворимите маслени бои LUKAS Berlin според желаната консистенция. Спазвайки класическото художествено правило „мазно върху постно“, се препоръчва използването му предимно в горните слоеве на живописта. Работете в добре проветриви помещения, далеч от деца и открит огън.

Често задавани въпроси

За какви бои е подходящо това масло? Създадено е специално за водоразтворимите маслени бои от серията LUKAS Berlin.

В кой етап от рисуването се нанася? В съответствие с правилото „мазно върху постно“ се препоръчва да се използва за финалните и горни слоеве.

Може ли да се използва за направа на собствени бои? Да, медиумът е отличен за приготвяне на собствени водоразредими маслени бои, особено за светли нюанси.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани