Паста за текстура Sonnet

Наличен

Избор
€6,14
€27,91 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Паста за текстура Sonnet - изберете вида

Pasta serije Sonnet jе на водна основа и е предназначена за моделиране на 3D части на изображението. След като изсъхне, запазва формата си и водоустойчива е. Повърхността може да се бои с акрилни, гваш, маслени или темпера. Може да се разрежда във вода.

Достъпност:

  • Паста за текстура 220 ml в пластмасова кофа
  • Паста за текстура 500 ml в пластмасова кофа
  • Паста за текстура с пясък 220 ml в пластмасова кофа
  • Паста за текстура с перли 220 ml в пластмасова кофа
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Грундът (PRIMER) Sonnet подготвя повърхността отлично. Равномерен и гладък слой.

Eva Overená recenzia

Разредителят за акрил Sonnet работи надеждно. Боите се разнасят по-добре.

Lucia Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани