Пастелни темперни бои JOVI Premium 6 x 35 ml с четка

Наличен
€4,20
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

JOVI Premium tempera е висококачествена училищна темпера под формата на плътен течен гел, която предлага отлична покривност и възможност за лесно смесване на цветовете. Благодарение на практичната дозираща капачка на тубичките се предотвратява излишното разхищение на боя. Боите са на водна основа и могат да се разреждат с вода за постигане на по-деликатни нюанси.

Комплектът съдържа всичко необходимо за творчество у дома и в училище. Боите се нанасят лесно с четка, валяк, шпакла или гъба върху различни повърхности като хартия, картон, дърво, текстил и моделираща маса. Преди да изсъхнат, те лесно се отмиват от кожата и непопиващите повърхности със сапун и вода.

  • Съдържание на опаковката: 6 x 35 ml пастелна темпера и четка
  • Характеристики: гъста гелообразна консистенция на водна основа, покривна и лесна за смесване
  • Подходящи повърхности: хартия, картон, дърво, текстил, глина за моделиране
  • Безопасност и поддръжка: измиват се със сапун и вода, сертифицирани по стандарт EN 71, подходящи за деца над 3 години
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани