Pebeo боя за линогравюра 80 ml

Наличен

Избор
€8,75
€109,38 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Pebeo Lino е силно пигментирана печатна боя на водна основа, предназначена за линогравюра и блоков печат. Има гъста, мазна консистенция за равномерно нанасяне с валяк и създава остри, наситени отпечатъци върху хартия, картон и текстил. Тя е идеален избор за графични ателиета, училища и художници, като след изсъхване остава перманентна.

Параметри на продукта

  • Марка: PEBEO
  • Продуктова серия: Pebeo Lino
  • Обем: 80 ml
  • Основа: водна
  • Подходящи повърхности: хартия, картон, гладък текстил
  • Консистенция: гъста, мазна
  • Произход на марката: Франция (основана през 1919 г.)
  • Тегло: 0,118 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.

Употреба и техники

Боята се нанася с печатен валяк върху линолеумна или гумена плоча и се пренася чрез натиск върху хартия, картон или текстил. Всички нюанси могат да се смесват помежду си, като серията включва както класически пигменти, така и металически и флуоресцентни варианти. При печат върху текстил крайният мотив трябва да се фиксира с ютия.

Често задавани въпроси

Как се почистват използваните инструменти и валяци? Благодарение на водната основа печатният валяк и приборите се почистват много лесно с вода и сапун веднага след приключване на работата.

Необходимо ли е боята да се фиксира допълнително при печат върху текстил? Да, при нанасяне върху гладък текстил боята изисква фиксиране с ютия.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Pebeo ORIGIN 60 ml

Акрилна боя Pebeo ORIGIN 60 ml


3,89 € Единична цена 64,83 €/л
PEBEO
Медиум Pebeo с перлен ефект

Медиум Pebeo с перлен ефект


5,25 € Единична цена 42,00 €/л
PEBEO
PEBEO GEDEO лепило за златни листа 75 ml

PEBEO GEDEO лепило за златни листа 75 ml


6,46 € Единична цена 86,13 €/л
PEBEO
Глина за моделиране Pebeo Gedeo 1.5 кг

Глина за моделиране Pebeo Gedeo 1.5 кг


10,20 € Единична цена 6,80 €/кг
PEBEO
Контура Pebeo Cerne Relief 20 ml

Контура Pebeo Cerne Relief 20 ml


3,89 € Единична цена 194,50 €/л
PEBEO
Маслена боя STUDIO XL - 200 мл

Маслена боя STUDIO XL - 200 мл


9,06 € Единична цена 45,30 €/л
St.Petersburg / Nevskaya Palitra

Последно разглеждани