Назад в магазина PRIP4850M150

Плоска четка Mottler PRINCETON Aqua Elite синтетичен самур Kolinsky 38 mm

€43,90
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Плоската четка тип Mottler от серията PRINCETON Aqua Elite с размер 38 mm (1-1/2") е премиум акварелна четка, изработена от синтетични влакна, имитиращи косъм от червен самур (Kolinsky). Създадена е за професионални художници и любители, като предлага отлична абсорбция на вода и боя, забележителна еластичност и перфектно запазване на формата и прецизния ръб. Късата дръжка осигурява максимален контрол при работа отблизо, лавиране и плавни преливки.

Параметри на продукта

  • Марка: PRINCETON
  • Серия: Aqua Elite
  • Вид четка: плоска четка (Mottler)
  • Материал на косъма: синтетичен Kolinsky
  • Размер: 38 mm (1-1/2")
  • Ферула: безшевна метална сглобка
  • Дръжка: къса дървена дръжка
  • Размери: 44 × 7 × 182 mm
  • Тегло: 0,026 kg
  • Опаковка: 1 бр.

Употреба и поддръжка

Четката е подходяща за акварел, гваш и туш, където позволява както равномерно покриване на големи повърхности, така и фини линии с ръба. След употреба изплакнете с хладка вода и мек сапун, оформете косъма и оставете да изсъхне в хоризонтално положение, за да запазите дръжката и захвата.

Често задавани въпроси

Какъв тип е дръжката и за каква техника е удобна? Четката е с къса дръжка, осигуряваща стабилност и отличен контрол при прецизна работа на маса.

Как се държат синтетичните влакна Aqua Elite с водата? Влакната наподобяват естествения косъм от самур, задържат щедро количество вода с пигмент и го отдават равномерно върху акварелния лист.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани