Назад в магазина PRIP3750BB150

Плоска четка PRINCETON Select Bright естествен свински косъм 38 mm (размер 1-1/2")

Наличен
€10,25
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Плоската четка PRINCETON Select Bright с естествен свински косъм и ширина 38 mm (размер 1-1/2") е универсален художествен инструмент, подходящ за студенти, любители и напреднали творци. Благодарение на еластичния естествен косъм и удобната къса синя дървена дръжка, тя осигурява прецизен контрол отблизо и гладко покриване на повърхности. Четката е отлична за техники с акрилни, маслени и акварелни бои.

Параметри на продукта

  • Марка: PRINCETON
  • Серия: Select
  • Форма на четката: плоска (Bright)
  • Вид косъм: естествен свински косъм
  • Размер: 1-1/2" (38 mm)
  • Размери на четката: 36 × 7 × 195 mm
  • Дръжка: синя дървена, къса
  • Ферула: сребриста
  • Опаковка: 1 бр.
  • Тегло: 0,035 kg

Употреба и техники

Тази универсална четка е идеална за запълване на фонове, глазиране и широк спектър от художествени проекти. След приключване на работа почистете четката с хладка вода и сапун (при маслени бои първо с подходящ разредител), оформете косъма и я оставете да изсъхне в хоризонтално положение.

Често задавани въпроси

Подходяща ли е тази четка за акварел, масло и акрил? Да, четката работи отлично с акрилни, маслени и акварелни бои.

Каква е дължината на дръжката? Четката разполага с къса дървена дръжка, специално проектирана за максимален контрол и детайлна работа на маса или статив.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани