Назад в магазина HLBHOWg_269

Професионални акварелни бои Holbein Artists 15 мл | зелени нюанси

Наличен
(5)

Избор
€4,55€9,65Промоция
€303,33 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 5 hodnotení

Тези бои са интересно допълнение към акварелите Holbein. Ако имате проблем с гранулацията, това е за вас.

Brian O. Overená recenzia

Много интересен комплект гранулиращи бои. Комплектът Moon съдържа много емоционални и атмосферни цветове.

Carol L. Overená recenzia

Със сигурност мога да кажа, че това е малко бижу. Първоначално обмислях празна кутийка, но този комплект е супер.

Paul Overená recenzia

Тези туби с гранулиращ акварел съдържат достатъчно боя за две пълни полупанчета.

Catherine D. Overená recenzia

Моят приоритет беше да се сдобия с японска боя. Не мога да я сравня с други марки. За мен това е като начало с напълно нова медия.

Peter B. Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани