Назад в магазина DRWDA0851000K01C

Самосъхнеща глина за моделиране DARWI Kids бяла 4 x 1000 g

€21,90
€5,48 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Самосъхнещата глина за моделиране DARWI Kids в икономична опаковка от 4 x 1000 g е идеалният избор за училища, творчески работилници и забавления у дома. Благодарение на специално разработената, по-мека и еластична формула на водна основа, тя се моделира изключително лесно и без усилие, не лепне по ръцете, не цапа и няма никаква миризма. Четирите отделно херметически затворени пакета позволяват постепенно използване на материала, като същевременно го запазват винаги идеално свеж.

Глината съхне на въздух при стайна температура за приблизително 24 часа на 1 cm дебелина, без да се свива или деформира. Децата могат лесно да я обработват с ръце, точилка или формички за изрязване, като отделните елементи се съединяват само с лек натиск. След пълно изсъхване се получава здрав предмет, готов за оцветяване с темперни или акрилни бои и последващо лакиране.

  • Съдържание на опаковката: 4 индивидуално херметически запечатани пакета по 1000 g (общо 4 kg бяла глина).
  • Характеристики: На водна основа, мека текстура, не лепне, не цапа и не се свива при съхнене.
  • Съхнене: Самосъхнеща на въздух (прибл. 24 ч / 1 cm дебелина), без нужда от изпичане в пещ (да не се ускорява с източници на топлина).
  • Довършителни работи: Здрава повърхност, подходяща за рисуване с темпера, акрил и нанасяне на лак.
  • Безопасност: Формулата отговаря на европейските стандарти за безопасност на играчките.
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани