Самосъхнеща моделираща маса JOVI Patmaché 3 x 680 g

Наличен
€39,90
€19,56 / kg
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

JOVI Patmaché е хартиена самосъхнеща моделираща маса на базата на папиемаше, готова за директна употреба без необходимост от смесване на хартия и лепило. Тя е изключително лека, запазва формата си отлично и след изсъхване на въздух осигурява здрава основа за маски, макети или фигурки. Подходяща е за ученици, родители при творчески занимания с деца и любители на приложното изкуство.

Параметри на продукта

  • Марка: JOVI
  • Продуктова серия: Patmaché
  • Тип маса: хартиена самосъхнеща моделираща маса (втвърдяваща се на въздух)
  • Опаковка: 3 бр.
  • Тегло: 3 x 680 g (общо тегло на опаковката 2,529 kg)
  • Време за съхнене: 24 – 48 часа (в зависимост от дебелината на слоя)
  • Безопасност: нетоксична, сертифицирана по EN 71
  • Страна на произход: Испания

Употреба и техники

Масата се оформя лесно с ръце или моделиращи инструменти и прилепва отлично към дърво, картон и телени конструкции. След пълно втвърдяване на въздух (приблизително 24 до 48 часа) повърхността може да се шлайфа и декорира с темперни бои, акрил или защитен лак. Съхранявайте неизползваното количество в плътно затворен съд или фолио, за да предотвратите изсъхване.

Често задавани въпроси

Необходимо ли е изпичане в пещ за JOVI Patmaché? Не, масата съхне и се втвърдява самостоятелно на въздух за 24 до 48 часа в зависимост от дебелината.

Може ли готовият предмет да се шлайфа и боядисва? Да, след пълно изсъхване повърхността става лека, здрава, подлежи на фино шлайфане и е готова за боядисване с акрилни бои, темпери или лакиране.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Мек натурален пластилин JOVI My First 38 g - червен

Мек натурален пластилин JOVI My First 38 g - червен


0,95 € Единична цена 25,00 €/кг
JOVI
JOVI натурален пластилин 50 g - сив

JOVI натурален пластилин 50 g - сив


0,75 € Единична цена 15,00 €/кг
JOVI

Последно разглеждани