Schmincke Aero opak medium за аерограф

(3)

Избор
€10,44
€372,86 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 3 hodnotení

Обожавам мастилата Schmincke Aero Color – цветовете са толкова живи и са чудесни за наслояване, като с покривни и прозрачни бои постигате различни ефекти.

Radka L. Overená recenzia

Красиви интензивни цветове. Купих ги за боядисване на модели и пигментите са толкова силни, че трябваше да ги разреждам сериозно. Нивото на детайлност, което постигнах, беше невероятно.

Braňo A. Overená recenzia

Това е най-добрата боя за аерограф, която някога съм опитвала! Всеки, който се занимава с аерография, трябва да я има! Тези мастила са най-флуидните от всички, които съм използвала – отнема време, докато свикнеш, но тези, които знаят какво правят, ще го оценят! Благодаря, ще поръчвам още. Моля, разширете цветовата гама!

Júlia A. Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани