Назад в магазина LKSK23650125

Шеллаков разтвор LUKAS Shellac Solution златистожълт 125 ml

Наличен
€21,90
€175,20 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

LUKAS Shellac Solution златистожълт е традиционен шеллаков медиум от реномираната немска марка LUKAS, създаден за употреба като свързващо вещество за пигменти и като защитен краен лак. След нанасяне формира устойчив на влага предпазен слой и придава на повърхността фин златистожълт нюанс. Отличен избор за художници и реставратори, които търсят класическо решение за фиксация и дълготрайна защита на произведенията си.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Тип: шеллаков медиум / краен лак и свързващо вещество
  • Цвят: златистожълт
  • Обем: 125 ml
  • Страна на произход: Германия
  • Тегло: 0,126 kg

Начин на употреба

Нанасяйте медиума на тънки слоеве върху напълно чиста и суха повърхност, като осигурите достатъчно време за изсъхване между отделните нанасяния. Използвайте мека плоска четка и почиствайте инструментите веднага след работа с подходящ алкохолен разтворител. Съхранявайте далеч от деца.

Често задавани въпроси

Променя ли шеллакът цвета на основата? Да, разтворът придава деликатен, топъл златистожълт оттенък.

Каква защита осигурява този медиум? След пълно изсъхване създава филм с повишена устойчивост срещу влага и механични въздействия.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани