Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Наличен

Избор
€4,20
€28,00 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml – изберете нюанс

Рисуването на текстил никога не е било лесно, отколкото с новия продукт на марката GHIANT. Боя за текстил в спрей е идеално средство за всички творци. H2O TEXTIL COLOR GHIANT ви предлага широк спрекат цветове - дори 25 нюанси. Боята се нанася директно върху плата, а можете да използвате и шаблони, за да получите желаните дизайни. Количество: 150 ml.

Употреба:

  • преди нанасянето е необходимо да се изпере плата
  • спрея добре трябва да се разклати
  • плата трябва да се разпространи чрез подложката за да бъде издърпана
  • между два слоя плат поставете подложка, за да не премине цвета и на слоя, който не искате да оцветите
  • спрея нанасяйте от отдалеченост от приблизително 15-20 см
  • след като се нанесе боята фиксирайте с ютия на максимална температура от 120 ° C, през хартия за печене
  • плата можете да перете на максимална температура от 30 ° C

* Внимание: нюансът Iridescent съдържа разноцветни проблясващи микро частици, но не прави постоянен -chameleon effect-. *

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart
Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g

Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g


2,54 € Единична цена 45,36 €/кг
Cernit

Последно разглеждани