Назад в магазина CLR976165C

Стартов комплект за алкохолно мастило CLAIREFONTAINE A5 - 1 к-т

€51,90
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Стартовият комплект CLAIREFONTAINE, създаден в сътрудничество с марката Cernit, представлява цялостен сет за техниката рисуване с алкохолни мастила (fluid art). Той е идеален за начинаещи и любители, които искат да открият плавното преливане на цветовете и органичните текстури върху специална непопиваща основа. В опаковката ще намерите всичко необходимо за незабавно творчество, включително скицник, мастила и помощни инструменти.

Параметри на продукта

  • Марка: CLAIREFONTAINE (в сътрудничество с Cernit)
  • Тип продукт: стартов комплект с алкохолно мастило
  • Формат на скицника: A5 (Alcohol Inkpad)
  • Брой листове: 25 непопиващи листа
  • Грамаж на хартията: 100 g/m²
  • Съдържание на опаковката: 1 скицник A5, 4 бр. алкохолно мастило Cernit, 1 бр. разредител Cernit, предпазни ръкавици, сламка, QR код с видео урок
  • Тегло на опаковката: 0,3 kg
  • Предназначение: за начинаещи, fluid art и креативно творчество

Употреба и техника

Върху непопиващата хартия Alcohol Inkpad цветовете се разливат свободно и се смесват плавно. С помощта на включения разредител Cernit лесно регулирате интензитета и наситеността на нюансите, докато сламката служи за прецизно насочване и раздухване на мастилото. Включеният QR код ви дава достъп до практично видео с инструкции стъпка по стъпка.

Често задавани въпроси

Върху каква повърхност е най-добре да се нанася алкохолно мастило за fluid art ефекти? За оптимално разтичане и преливане е необходима гладка и непопиваща основа, каквато е включената в комплекта хартия с грамаж 100 g/m².

Какво съдържа този творчески комплект? Комплектът включва скицник с 25 непопиващи листа във формат A5, 4 цвята алкохолно мастило Cernit, разредител за смесване, сламка, защитни ръкавици и QR код с видео ръководство.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Единична цена 79,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,99 € Единична цена 33,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa
Медиум за акрилни бои ROSA Gallery

Медиум за акрилни бои ROSA Gallery


6,62 € Единична цена 26,48 €/л
Rosa

Последно разглеждани