Структурна паста LUKAS златна 125 ml

Наличен
€12,65
€101,20 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Структурната паста LUKAS в златен цвят е готова за употреба акрилна маса с металически ефект, предназначена за създаване на релефни и декоративни повърхности в живописта и смесените техники (mixed media). Изсъхва с брилянтен блясък и след пълно изсъхване образува водоустойчива релефна структура. Тя е идеална за художници и любители, които искат да придадат триизмерен обем и метален отблясък на своите творби.

Параметри на продукта:

  • Марка: LUKAS
  • Тип: акрилна структурна паста
  • Ефект / Нюанс: златен металически ефект
  • Обем: 125 ml
  • Свойства след изсъхване: водоустойчива, с ярък блясък
  • Опаковка: 1 бр.

Употреба и нанасяне

Пастата се нанася директно с шпакла или четка върху твърди и почистени основи като платно, картон или дърво. Може да се използва и за работа с шаблони. Инструментите трябва да се почистят с вода веднага след приключване на работата. Препоръчва се по-дебелите слоеве да се оставят да изсъхнат естествено, за да се избегне напукване. След пълно изсъхване повърхността може да се рисува допълнително с акрилни бои.

Често задавани въпроси

Мога ли да смесвам пастата директно с акрилни бои?
При директно смесване металическият златен ефект може да избледнее или да се загуби. Препоръчва се пастата да се нанася самостоятелно, а допълнителните нюанси да се добавят чрез прерисуване след окончателното ѝ изсъхване.

Как се почистват инструментите след нанасяне?
Работните инструменти се измиват лесно с топла вода и сапун веднага след употреба, преди пастата да е засъхнала напълно.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани