Назад в магазина CLRR10586PTR

Темперни бои Colorino Hello Kitty в тубичка, 12 цвята

€7,70
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Темперните бои Colorino с мотив Hello Kitty представляват комплект от 12 бързосъхнещи цвята с високо съдържание на пигмент. Тези водоразтворими темпери се отличават с отлична покривност и са опаковани в практични тубички. Капачката на винт на всяка тубичка надеждно предпазва боите от преждевременно изсъхване.

Параметри на продукта

  • Марка: Colorino
  • Мотив / серия: Hello Kitty
  • Вид бои: темперни бои
  • Брой цветове: 12
  • Опаковка: тубичка с капачка на винт
  • Характеристики: бързосъхнещи, силно пигментирани, с добра покривност, водоразтворими
  • Тегло: 0,3 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.

Често задавани въпроси

Могат ли тези темперни бои да се разреждат с вода? Да, боите са водоразтворими.

Как са защитени боите от изсъхване? Всяка тубичка е снабдена с капачка на винт, която предотвратява изсъхването на боята.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани