Цитрусов терпентин LUKAS за маслени бои 125 ml

Наличен
€15,90
€127,20 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Цитрусовият терпентин LUKAS е бистър, висококачествен разтворител с приятен цитрусов аромат, създаден специално за нуждите на маслената живопис. Служи за разреждане на маслени бои, грундове, медиуми и лакове, като същевременно надеждно разтваря естествени и синтетични смоли. Тъй като прави маслената боя „постна“, той е идеален избор най-вече за полагане на долните слоеве в живописта.

Характеристики и параметри

  • Марка: LUKAS (традиция от 1862 г.)
  • Вместимост: 125 ml
  • Цвят: прозрачен / бистър
  • Аромат: свеж цитрусов аромат
  • Предназначение: разреждане на маслени бои, медиуми и лакове (с изключение на спиртни), разтваряне на смоли
  • Препоръка: подходящ за първи и основни слоеве в маслената живопис

Употреба и безопасност

Използвайте продукта за разреждане на маслени бои и лакове или за разтваряне на смоли. Препаратът не е подходящ за лакове на спиртна основа. Винаги работете в добре проветриви помещения, далеч от достъп на деца и източници на открит огън, и спазвайте указанията за безопасност на опаковката.

Често задавани въпроси

За какви лакове е подходящ цитрусовият терпентин? Разтваря и разрежда стандартни лакове и медиуми за маслени бои, но не е предназначен за спиртни лакове.

Защо се препоръчва за долните слоеве на картината? Цитрусовият терпентин прави боята по-постна и бързосъхнеща, което спомага за правилното изграждане на слоевете и предотвратява напукване.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани