Универсална четка PRINCETON Select Round Blender размер 6

€7,20
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Универсалната художествена четка PRINCETON Select Round Blender размер 6 с косъм от миеща мечка осигурява прецизен щрих, еластичност и дълъг експлоатационен живот. Проектирана е за художници, студенти и любители за работа с акрилни, маслени и акварелни бои. Късата синя дървена дръжка и сребристият метален пръстен гарантират отличен контрол при детайлно рисуване отблизо.

Параметри

  • Марка: PRINCETON
  • Серия: Select
  • Вид четка: Round Blender (кръгла)
  • Размер: 6
  • Материал на косъма: косъм от миеща мечка
  • Дръжка: къса, синя дървена дръжка
  • Метален пръстен: сребрист
  • Размери: 8 × 8 × 180 mm
  • Тегло: 0,006 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.

Употреба и поддръжка

Четката е подходяща за лазурно рисуване, покриване на площи и ежедневно ученическо или любителско творчество. След употреба с водоразтворими бои изплакнете с вода, а при маслени бои първо почистете с разредител, след това внимателно оформете върха и оставете да изсъхне в хоризонтално положение.

Често задавани въпроси

За какви техники и медиуми е подходяща четката? Четката е подходяща за маслени, акрилни и акварелни бои, както и за лазури и плътно покриване на повърхности.

Как да се грижим за четката след рисуване? След употреба я изплакнете с вода (при маслени бои първо използвайте разредител), нежно оформете върха и я оставете да съхне в легнало положение.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани