Назад в магазина PRIP3750_BM050

Универсална четка Mop PRINCETON Select с къса дръжка


Избор
€7,20
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Универсалната четка тип Mop от серията PRINCETON Select е художествена четка с естествен косъм от коза и пони, предназначена за ученическо, хоби и напреднало рисуване. Отличава се с еластичност, дълъг експлоатационен живот и прецизен щрих при работа с различни медиуми. Благодарение на късата синя дървена дръжка тя осигурява максимален контрол и прецизност при създаване на детайли отблизо.

Параметри на продукта

  • Марка: PRINCETON
  • Серия: Select
  • Тип четка: Mop / универсална
  • Материал на косъма: косъм от коза и пони
  • Дръжка: къса, синя дървена дръжка
  • Ферула (втулка): сребриста
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.

Употреба и техники

Четката е подходяща за лакиране, глазиране, покриване на повърхности и стандартно рисуване. Подходяща е за акрилни, маслени и акварелни бои.

Често задавани въпроси

Как да се грижа за четката след рисуване? След употреба изплакнете четката с вода (при маслени бои първо с разредител), оформете леко върха и я оставете да изсъхне в хоризонтално положение.

За какви видове бои е предназначена тази четка? Четката е универсална и понася маслени, акрилни и акварелни бои.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани