Назад в магазина PRIP3750LB_012

Универсална художествена четка PRINCETON Select Lunar Blender с къса дръжка


Избор
€4,95
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Универсалната художествена четка PRINCETON Select тип Lunar Blender е специална плоска четка със смес от естествен и синтетичен косъм. Благодарение на прецизния си замах и еластичност, тя е идеална за студенти, ученици, хоби творци и работа с различни живописни техники. Късата синя дървена дръжка осигурява отличен контрол при детайлна работа отблизо.

Характеристики и параметри

  • Марка: PRINCETON
  • Серия: Select
  • Тип четка: специален тип четка – Lunar Blender (плоска форма)
  • Косъм: микс от естествен и синтетичен косъм
  • Дръжка: синя дървена, къса
  • Ферула (пръстен): сребриста
  • Предназначение: за студенти, хоби творци и училищна употреба
  • Опаковка: 1 бр.

Употреба и техники

Четката е подходяща за маслени, акрилни и акварелни бои, като намира отлично приложение както при лесиране (глазиране), така и при плътно покриване на повърхности. След употреба е достатъчно да я изплакнете с вода (при маслени бои първо с разредител), леко да оформите върха и да я оставите да съхне в хоризонтално положение.

Често задавани въпроси

За какви техники и медиуми е подходяща четката? Четката се представя надеждно с маслени, акрилни и акварелни бои и е подходяща както за лесиране, така и за стандартно покриване на площи.

Как правилно да се грижа за четката след рисуване? След рисуване изплакнете четката с вода (при работа с маслени бои първо използвайте разредител), нежно оформете косъма и я оставете да изсъхне легнала.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани