Водни бои White Nights

Наличен

Избор
€48,68
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Водни бои “White Nights” - изберете комплект

Професионални Водни бои с високо качество са комбинация от традициите на старите майстори и съвременни технологични начини на производство.Боите са изработени от фино смлени пигменти с добавка на арабска гума, която е най-доброто естествено лепило за водни бои. Имат голям интензитет на пигмента, който не се променя по време на смесването с вода. Могат взаимно да се смесват и лесно се нанасят на повърхността. Гамата от бои се състои от едноцветни пигменти и бои устойчиви на светлина.

Опаковка:

  • 12 бр., 24 бр. и 36 бр. Водни бои от по 2,5 ml в пластмасова опаковка
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Комплектът White Nights е идеален както за начинаещи, така и за напреднали. Отличен избор на цветове.

Monika Overená recenzia

Професионални акварели на разумна цена. Боите са наситени и се смесват прекрасно.

Lucia Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани