100 процента натурален пчелен восък 60 гр

€2,93
€48,83 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

100 процента пчелен восък е незаменима част от оборудването на всеки хоби ентусиаст. Направете свои собствени свещи, козметика или восъчни салфетки и много други. Ароматният натурален пчелен восък е подходящ за всяко ръчно изработено творение. Благодарение на този продукт вие ще освободите планетата от ненужни отпадъци. Просто го добавете към домашно приготвени сапуни, свещи, кремове или можете да го използвате за восъчни кърпи, които ще послужат като чудесен заместител на найлоновите торбички. Восъкът се предлага в красив пчелен дизайн с тегло 60гр.

100 процента натурален пчелен восък 60 гр

  • 100 процента пчелен восък
  • за производство на козметика, свещи, сапуни, кърпи
  • Тегло 60гр
  • Размери 7,5 x 6,5 x 2 см
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,43 € Единична цена 48,60 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани