Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 1 000 ml

Наличен

Избор
€19,49
€19,49 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Навлезте в света на цветовата хармония и артистичната свобода с акрилните бои ACRYL PRO на Kompozit, където качеството се среща с креативността при всеки удар на четката. ACRYL PRO е повече от просто боя - това е свободата да изразите своите емоции и идеи. Тези висококачествени акрилни бои са идеални за всякакви повърхности - платно, хартия, дърво, метал или бетон. Те имат отлични покривни способности, а тъй като са водоустойчиви, творбите ви ще останат живи и ярки дори след много години. С Kompozit състав, който е хипоалергенен и без силна миризма, боите ACRYL PRO са приятни за работа и безопасни дори за най-малките детски ръчички. Професионалните акрилни бои осигуряват перфектна консистенция за различни техники на рисуване. Независимо дали предпочитате мазки с четка или експериментирате с палетен нож, високият вискозитет на тези бои гарантира, че те могат да запазят текстурата и обема си, вдъхвайки живот на всяка идея върху вашето платно. Опаковката от 1000 ml е проектирана така, че да осигури максимален комфорт и ефективност при рисуването, улеснявайки работата ви от подготовката до окончателното представяне на творбата. Акрилните бои ACRYL PRO са лесни за смесване и ви позволяват да постигнете точно желания от вас нюанс. Отворете опаковката и започнете да рисувате с цветовете ACRYL PRO, където всеки нюанс е обещание за ново артистично пътешествие. Творете без страх, експериментирайте без граници и оставете творбите ви да говорят вместо вас с цветове, които са синоним на качество и дълготрайност в изкуството.
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Боите Kompozit са надеждни и имат живи нюанси.

N/A Overená recenzia

Качествени акрилни бои с гъста консистенция.

N/A Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани