Акрилна боя ART Creation 75 ml

Наличен

Избор
€4,67
€62,27 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акрилната боя ArtCreation от Royal Talens, професионален производител на аксесоари за рисуване, е различна среда за акрилна боя. Той е изработен от 100% акрилна смола и е предназначен за опитни художници. Това е акрилна боя за различни приложения, която се смесва лесно и може да се разрежда с вода. Може да се използва директно от тръбата. Има приятна пастообразна консистенция и перфектен копринен блясък след изсушаване. Времето за сушене обикновено е по-малко от един час, в зависимост от дебелината на слоя боя. Над изсъхнали слоеве можете да рисувате отново без проблеми. Благодарение на страхотните характеристики на тези цветове можете да ги използвате на хартия, платно, дърво, камък, бетон и други подобни. Акрилната боя върху платно ви дава пълна свобода при реализирането на художествени идеи. Те са идеални за експерименти върху различни субстрати.

КАК СЕ ИЗПОЛЗВАТ?

Акрилните бои могат да се нанасят директно от тръбата или можете да използвате палет, стъкло или пластмасова облицовка, която не е абсорбираща, за да смесите нови нюанси и разредите боята с вода. Когато рисувате с акрилна боя, използвайте плоски четки с еластична коса за гладки удари или четки с естествена твърда коса, ако искате да постигнете по-груба текстура в изображението. Препоръчваме да използвате шпатула за смесване на цветове, за текстура или за боядисване на по-големи площи.

характеристики на продуктите


акрилни бои ArtCreation Royal Talens

на базата на акрилна смола

пастообразна консистенция

водоустойчив след изсушаване

количество: 75 мл

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

4.7 7 hodnotení

Наистина красиви скицници. Използвам акварел и гваш и върху тях работят добре. Леко се нагъват, но не прекалено, а слоевете боя са равномерни. Препоръчвам за ежедневно скициране.

Laura Overená recenzia

Усещането е страхотно и за тази цена е НЕВЕРОЯТНА стойност. Първата ми скица в този скицник беше много чиста и хартията понася добре различни медии.

Alana H. Overená recenzia

Покрива добре.

Elissa sabotová Overená recenzia

Красиви наситени цветове, много голямо удовлетворение.

Overený zákazník Overená recenzia

Боята покрива добре. Достатъчно гъста е.

Overený zákazník Overená recenzia

Отдавна съм фен на джобния бележник 9x14 см, но не всички опции в този формат са подходящи за художници или дори достъпни извън производителя. Art Creation скицниците са изключение — красиво изработени с твърди корици от изкуствена кожа.

Yvonne Overená recenzia

Голям фен съм на тази серия скицници на Royal Talens. Красиво изработени са с твърди корици от изкуствена кожа и стоят добре в ръката. Хартията е достатъчно качествена за моливи, писалка, както и за лек акварел.

Líza Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани