Акрилна боя GOLDEN High Flow Interference 118 ml


Избор
€35,17
€298,05 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
GOLDEN High Flow Interference 118 ml са професионални акрилни бои с изключително течна консистенция, които съчетават свойствата на мастилото с брилянтната интензивност на пигмента. Гладката им текстура осигурява плавен поток, което ги прави идеални за аерограф, технически писалки, четки, маркери и особено за художествени техники като глазиране, отливане на цветове, калиграфия, детайлно рисуване или акварелни ефекти. Серията включва и специални интерферентни цветове (Interference), които променят нюанса си в зависимост от ъгъла на падане на светлината и основата - например Interference Blue (Fine) създава фин син блясък върху тъмна повърхност, но изглежда почти прозрачен върху светла. Този оптичен ефект е популярен при наслагването на цветове, модерното изкуство и декоративните приложения. Всички цветове са базирани на 100% акрилна полимерна дисперсия, което гарантира дълготрайна устойчивост, гъвкавост и водоустойчивост. Те са съвместими с други продукти на GOLDEN - от гелове през пасти до глазури и текстилни медии. Цветовете са предназначени за професионални художници, илюстратори, калиграфи и дизайнери. Преди употреба боята трябва да се разклати добре, за да се смесят равномерно пигментите и да се създаде хомогенен цветен ефект

. параметри на продукта:

  • Акрилни бои GOLDEN High Flow Interference 118 ml
  • Обем: 118 мл
  • Консистенция: изключително течна (подобна на мастило)
  • Подходяща за: четки, аерограф, технически писалки, маркери
  • Употреба: глазиране, отливане, калиграфия, оптични ефекти, акварелни техники
  • Специални характеристики: интерферентен ефект (Интерферентните цветове променят нюанса си в зависимост от ъгъла на светлината и основата)
  • Повърхности: хартия, платно, дърво, пластмаса, текстил (със среда GAC 900)
  • Производител: GOLDEN Artist Colors

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 3 hodnotení

Използвам боите на Golden от много години. Имах късмета да посетя техните лаборатории за бои в щата Ню Йорк. Бях впечатлен от цялата им философия и вниманието, отделено на това, което техните клиенти — художниците — наистина искат. Тази нова серия High Flow акрилни бои е чудесна за работата ми върху хартия и платно. Интензивността на цвета и течливостта са ненадминати.

Jana G. Overená recenzia

Това беше първата боя High Flow, която използвах, и бях много доволна от нея — както от цвета, така и от консистенцията. Лесна е за употреба и тече добре от капкомера. Използвам я главно за постигане на сепиен ефект — интензивността може да се регулира чрез количеството и наслояването.

Heba Overená recenzia

Фантастични за използване върху всякакви повърхности, включително качествена акварелна хартия, където е възможно многократно наслояване, включително лазурни слоеве. Боите са лесни и универсални за употреба и осигуряват яркост, която рядко се среща при акрилните бои. Мнозина предполагаха, че работя с маслени бои или живи акварели. Откакто ги открих, трудно рисувам с каквото и да е друго!

Barbara H. Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани