Акрилни бои ACRYL матови 30 мл


Избор
€2,01
€67,00 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акрилни бои ACRYL матови 30 мл - различни нюанси

Качествени акрилни, разреждащи се във вода бои. Имат стабилни и блестящи нюанси, трайни и водоустойчиви след изсъхване. Благодарение на отличната си покривност са подходящи за всякакъв вид работа. Подходящи са за различни повърхности: глина(след изсъхване), гипс, хартия, дърво, пластмаса, стъкло, алуминий,... Можете да ги използвате и за декупаж.

Характеристики:

  • 91 блестящи нюанса, устойчиви на светлина, от които 8 бисерни, 18 покривни, 7 металик и 15 блестящи
  • устойчиви на вода и надраскване (подходящи са и за мебели, и за порести повърхности като дърво, корк, гипс и подобни)
  • можете да ги нанасяте на каквато и да е повърхност, която преди това добре сте почистили от мазнина и прах
  • боите могат да се смесват помежду си и да се нанасят една върху друга
  • устойчиви са и на атмосферните условия
  • чрез смесване можете да получите целия спектър от нюанси, от пастелни, та до тъмни, богати цветове
  • устойчиви са на слънчева светлина
  • високо устойчиви на нараняване, надраскване
  • подходящи са за всяка техника
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани