Акрилни бои Kreul Solo Goya / смесен комплект 8 x 20 ml

Наличен
€13,90
€86,88 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акрилни бои Kreul Solo Goya / смесен комплект 8 x 20 ml

Акрилните бои Solo Goya на водещата немска марка Kreul са универсални художествени бои с най-високо качество, тъй като предлагат широка гама от ярки и наситени акрилни цветове. Те са изключително търсени и също така се нареждат сред най-популярните акрилни бои. Те имат незаменимо място в изобразителното изкуство, тъй като съдържат висок дял пигменти, които образуват най-фините дисперсии, като по този начин поддържат прецизност, деликатност и перфектно покритие. Подходящи са за различни повърхности, включително живописно платно, дърво, хартия, картон, кожа, метал, пластмаса и др. Те са идеални и за начинаещи, любители художници и професионални художници. Комплектът съдържа 8 акрилни бои в студени и топли нюанси, с които можете игриво да смесвате различни други цветове.

Параметри на продукта:

  • Акрилни бои на водна основа Kreul
  • кремообразна консистенция
  • бързо съхнене
  • перфектно покритие, неизбледняващи пигменти
  • разрежда се с вода
  • водоустойчиви след изсъхване
  • опаковката съдържа 8 тубички с цветове от 20 ml (истинско светложълто, истинско оранжево, розово, лилаво, жълтозелено, тюркоазено, основно синьо, неутрално сиво)

Галерия със снимки

<img src=""/photos6652/photos/KRL84177.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"" />
<img src=""/photky6652/photos/KRL84177-1.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"" />
<img src=""/photky6652/photos/KRL84177-2.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"" />
<img src=""/photky6652/photos/KRL84177-3.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"" />
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани