Назад в магазина CNST47030001011_D

Акварелен блок CANSON St Cuthberts Bockingford 300 g/m² 12 листа със спирала 18 – 41 cm

Наличен

Избор
€25,90
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акварелен блок CANSON St Cuthberts Bockingford с грамаж 300 g/m² е висококачествена хартия с художествено качество, традиционно произведена на цилиндрична машина във Великобритания. Отличава се с фина зърнеста повърхност (студено пресована / Cold Pressed) и практична подвързия със спирала с 12 листа, което го прави идеален избор както за начинаещи, така и за напреднали художници. Благодарение на способността за коригиране и измиване на боята, пигментът може лесно да се изсветли до чистата белота на хартията, запазвайки отлична стабилност на формата.

Параметри на продукта

  • Марка: CANSON
  • Серия: St Cuthberts Bockingford
  • Грамаж: 300 g/m²
  • Брой листове: 12 листа
  • Подвързия: спирала (Wire-O)
  • Повърхност: фина зърнеста (студено пресована / Cold Pressed), бял цвят
  • Материал: 100% бездървесна избелена целулоза с високо съдържание на алфа-целулоза
  • Характеристики: без киселини (acid-free), pH 7 – 9, буферирана с калциев карбонат, без оптични избелители, светлоустойчивост по скалата на синята вълна мин. 6+, веган състав без животински компоненти
  • Диапазон на форматите: 18 – 41 cm (размери от 18 × 13 cm до 41 × 31 cm)
  • Страна на произход: Великобритания

Употреба и техники

Хартията е предназначена предимно за акварел и мокри техники, но е изключително подходяща и за работа с гваш, акрил, пастел, туш, молив и въглен.

Често задавани въпроси

Какъв е грамажът на хартията и издържа ли на мокри техники без деформация? Хартията е с висок грамаж от 300 g/m², осигуряващ стабилност на основата и минимално огъване при работа с вода.

Какъв тип повърхност има този акварелен блок? Блокът има фино зърнеста повърхност (студено пресована / Cold Pressed), оформена с помощта на естествени вълнени филцове за автентична и красива текстура.

Как са захванати листовете в блока? Листовете са свързани със здрава метална спирала за удобно и гладко прелистване.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани