Назад в магазина CNST46830001011_E

Акварелен блок CANSON St Cuthberts Saunders Rough 300 g/m² бял 12 листа – 23 × 31 cm

Наличен

Избор
€36,90
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акварелният блок CANSON St Cuthberts Saunders Waterford Rough с грамаж 300 g/m² представлява професионална хартия от 100% памук, изработена по традиционен метод на цилиндрично сито. Тази архивна хартия с груба текстура Rough е одобрена от британското Кралско акварелно общество (Royal Watercolour Society) и е създадена за най-взискателните акварелни техники. Благодарение на вътрешното и повърхностното оразмеряване с желатин, тя осигурява висока здравина, издържа на изтриване и след намокряне съхне равномерно и гладко.

Параметри на продукта:

  • Марка: CANSON
  • Продуктова серия: St Cuthberts Saunders Waterford
  • Материал: 100% памук (mould-made)
  • Грамаж: 300 g/m²
  • Структура на повърхността: Rough (груб зърнест релеф)
  • Цвят: бял (без оптични избелители)
  • Брой листа: 12 листа
  • Подвързия: блок, залепен от едната страна
  • Свойства: безкиселинна (acid-free), буферирана с калциев карбонат, оразмерена с желатин
  • Страна на произход: Великобритания

Употреба и техники

Блокът е предназначен за професионални художници и сериозни акварелни проекти. Грубата повърхност Rough подчертава гранулацията на пигментите и текстурните ефекти, като хартията безпроблемно понася техники като „мокро в мокро“, използване на маскираща течност, измиване и механично отнемане на боя.

Често задавани въпроси

Какъв е грамажът на хартията и как реагира на вода? Хартията е с грамаж 300 g/m² и благодарение на състава от 100% памук и цилиндричната изработка има отлична стабилност на размерите, не се деформира и съхне равномерно.

Устойчива ли е хартията на стареене? Да, хартията е с архивно качество, без киселини и оптични избелители, буферирана с калциев карбонат за защита от атмосферна киселинност.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани