Назад в магазина ARCA179509HP_5

ARCHES акварелен блок гладък HP натурално бял 300 g/m² A5 – A3 - 12 листа

Наличен

Избор
€15,60
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Arches Aquarelle е легендарен акварелен блок с най-високо професионално качество, изработен от 100% памук по традиционен метод на цилиндрична машина (mould-made). Тази хартия с гладка повърхност (hot pressed – HP), грамаж 300 g/m² и естествен бял цвят е пропита с естествен желатин до самата сърцевина на влакната, което гарантира изключителна здравина и сияйност на пигментите. Представлява идеална основа за професионални художници, изискващи прецизност при детайлна акварелна живопис, илюстрация и ботаническо рисуване.

Параметри на продукта

  • Марка: ARCHES
  • Продуктова серия: Arches Aquarelle
  • Повърхност: гладка (горещо пресована / hot pressed – HP)
  • Материал: 100% памук (mould-made)
  • Грамаж: 300 g/m²
  • Брой листове: 12 листа
  • Цвят на хартията: натурално бял (без оптически избелители)
  • Свойства: без киселини (acid-free), с неутрално pH, архивна дълготрайност, обработена против мухъл, залепена
  • Държава на произход: Франция

Употреба и техники

Блокът е създаден специално за професионална работа с акварел, гваш, мастило и детайлна графика. Благодарение на желатиновото оразмеряване хартията издържа отлично на многократно намокряне, измиване, триене с гума, използване на маскираща течност и тиксо без нараняване на памучните влакна.

Често задавани въпроси

Какъв е грамажът на хартията и подходяща ли е за мокри техники?
Хартията е с професионален грамаж 300 g/m², който се справя отлично с обилно количество вода без нежелано деформиране.

От памук ли е изработена и съдържа ли киселини?
Да, хартията е от 100% първокласен памук, напълно без киселини (acid-free) и с неутрално pH за дълговечност на произведенията.

Какъв тип е повърхността на този блок?
Този акварелен блок има гладка повърхност (hot pressed – HP), която е перфектна за прецизни линии, ботанически акварел и фини детайли.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани