ARTMIE Комплект акварелни бои Solo Goya

€17,45
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акварелни бои SOLO GOYA Artist в елегантен пластмасов калъф ARTMIE предлага на професионалните художници изключително преживяване при рисуване. Той съдържа 6 половин панички и 1 пълна паничка в хармонично балансирана цветова палитра, идеална за експериментиране със сенки, дълбочина и контраст. SOLO GOYA е акварел, произведен в Германия от KREUL, реномирана марка с повече от 100-годишна традиция в производството на консумативи за изобразително изкуство, гарантираща най-високо качество. Оттенъци като Парижко синьо, Индиго, Тъмно кобалтово виолетово, Най-фин ултрамарин, Тъмно капут мортуум, Кафяво на Ван Дайк и една пълна паничка сепия осигуряват перфектната основа за създаване на илюстрации, пейзажи, портрети или абстрактни произведения. Тези акварелни бои са добре познати със своята интензивна пигментация, висока светлоустойчивост и отлични свойства за наслояване. Предназначени са за професионални художници, илюстратори, артисти и напреднали студенти по изкуствата. Благодарение на практичния калъф ARTMIE можете да вземете боите навсякъде - идеални за рисуване на пленер или за пътуване. Този комплект е не само функционален, но и естетически привлекателен, което го прави идеален подарък за всеки любител на акварела.

Параметри на продукта:

  • ARTMIE Комплект акварелни бои Solo Goya - студени нюанси
  • Произведен в Германия от KREUL, марка с повече от 100-годишна традиция
  • Съдържание: 6× половин панички + 1× пълна паничка
  • Цветове: Парижко синьо, индиго, тъмно кобалтово виолетово, най-фин ултрамарин, тъмно капут мортуум, кафяво Ван Дайк и една пълна паница сепия
  • Размер на паната: 19 × 16 × 10 мм
  • Пластмасов калъф ARTMIE с лого
  • Подходящ за професионални и напреднали художници
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани