Багрило за свещи 5 г - различни цветове


Избор
€6,82
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Създайте оригинални свещи точно във вашия стил с боята за свещи - пигмент под формата на практични люспи. Този пигмент за свещи е идеален за оцветяване на соев восък, парафин и други видове восък за свещи. Просто разтопете восъка, добавете цветните люспи и разбъркайте до пълното им разтваряне. Дозировката е гъвкава - за деликатен нюанс използвайте 0,1-0,2 % пигмент (т.е. 1-2 г на 1 кг восък), а за по-наситен нюанс можете леко да увеличите количеството. Цветът се държи по различен начин в зависимост от използвания восък - при растителния восък създава пастелен ефект, докато при парафина цветът ще бъде по-изчистен и по-наситен. Тази универсална боя за свещи е чудесна за минималистичен и естествен вид, идеална за отливане на балонни, рустикални или дизайнерски свещи. Подходяща е за начинаещи и напреднали производители на свещи

. продуктови параметри:

  • Багрило за свещи - цвят за свещи
  • Продукт: пигмент на люспи, подходящ за соев восък, парафин, растителен восък
  • Налични нюанси: кремаво, жълто, тъмночервено, светлорозово, розово, светлосиньо, зелено, бежово, светлосиво
  • Опаковка: 5g
  • Препоръчителна доза: 1 - 2 г на 1 кг восък
  • Употреба: оцветяване на восък, производство на свещи с различни форми и ефекти
  • Опаковка: 1 бр.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани