Бои за лице в стик Colorino - 6 цвята

€4,65
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Боите за лице Colorino в пластмасов стик са практичен комплект от 6 цвята, предназначен за рисуване върху лице. Благодарение на формата си на стик, те позволяват лесно и чисто нанасяне без излишен бъркотия. Идеален избор са за всеки, който търси удобен и лесен начин за нанасяне на бои за лице.

Параметри на продукта

  • Марка: Colorino
  • Тип на продукта: бои за лице
  • Форма: в пластмасов стик
  • Брой цветове: 6
  • Тегло: 0,061 kg
  • Опаковка: 1 бр.

Употреба

Боите са предназначени за гримиране и рисуване върху лице, като пластмасовият стик осигурява чиста работа и прецизно нанасяне.

Често задавани въпроси

Колко цвята съдържа опаковката? Комплектът съдържа 6 цвята.

Под каква форма се предлагат боите? Боите са в практични пластмасови стикове за чисто и лесно нанасяне.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Единична цена 79,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


3,79 € Единична цена 50,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,99 € Единична цена 33,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани