Боя за мраморен ефект HOBBY Line Magic Marble 20 мл


Избор
€2,93
€146,50 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Боя за мраморен ефект HOBBY Line Magic Marble, 20 мл.,  различни цветовеИдеален мраморен ефект. Може да се използва върху различни материали като дърво, хартия, синтетични материали, стъкло, метал, стиропор, текстил. Чудесен за работа като хоби и в декорирането на великденски яйца, свещи или копринени шалове.Упътване: Сипете студена вода в съд, достатъчно дълбок, за да се потопи избрания предмета, след тона капнете няколко капки от поне два цвята, като преди това разклатите опаковката.  Вземете друг съд и повторете процеса. Потопете предмета изцяло във водата, след това го извадете бързо.  Повторете потапянето на предмета няколко пъти в различни цветове за да  се оцвети в няколко  различни цвята. Колкото повече цветове слагате във водата, толкова по-добри резултати ще постигнете с  по-добър ефект. Не поставяйте повече от 15 капки и максимум 4 цвята.След като капнете от цветовете във водата  вземете дървена пръчка и разбъркайте внимателно за да получите желания цвят.Ние препоръчваме използването на 2-3 нюанса.

След изваждане напредмета от водата се изчаква да изсъхне за  около 15-30 минути. Времето за изсъхване зависи от материала от който е направен предмет.
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани