Боя за порцелан HOBBY Line Porcelain Brillant 160° C

Наличен

Избор
€3,02
€151,00 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

HOBBY Line Porcelain Brillant 160 ° C - повече нюанси

Страхотни нови модерни порцеланови и керамични цветове, предлагани в 35 гланцови нюанса. Специфични за рисуване върху термоустойчиви материали - порцелан, стъкло, метал, остъклена керамика и теракота. Обем на бутилката: 20 мл.

Характеристики:

  • бои на водна основа
  • не избледняват
  • водоустойчиви

Употреба:

  • почистете материала преди употреба от прах и мазнини
  • нанесете боята и оставете да изсъхне
  • поставете рисуваният предмет във фурната
  • включете фурната на 160 ° C и печете 90 минути
  • след изпичане рисунката върху украсения предмет ще бъде водоустойчива, можете да я измиете в съдомиялна машина
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Начален комплект за художници - комплект акрил, четки и платно

Начален комплект за художници - комплект акрил, четки и платно


36,90 €
ARTMiE
Комплект акрилни бои Solo Goya 2x100 мл - дуо с цвят на кожата

Комплект акрилни бои Solo Goya 2x100 мл - дуо с цвят на кожата


7,30 € Единична цена 36,50 €/л
ARTMiE
Дървена украса Панделка - 10 см

Дървена украса Панделка - 10 см


1,56 €
ARTMiE
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
Solo Goya Triton 750 ml — състави си собствен комплект

Solo Goya Triton 750 ml — състави си собствен комплект


от Цена след отстъпка  34,27 € Редовна цена  41,29 €
KREUL

Последно разглеждани