Боя за принтиране Essdee 300 мл

Наличен

Избор
€10,63
€35,43 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Вискозната боя за принтиране Essdee е подходяща за всички видове творческо принтиране. Съдържа висококачествено мастило на водна основа със специални примеси, които осигуряват гладко преминаване на бои, добра адхезия и следователно и отлично покритие и лесно принтиране. Боята за принтиране представлява съвършен художествен прибор за пренасяне и визуално показване на информационно съдържание в печатните медии. Предлага отлично качество на печата върху всички видове хартия, платна, картон, линорез и друго. Боята за линорез е покривна и нюансите се смесват помежду си. Освен класическите нюанси в предложението ще намерите и металик и бисерни нюанси.

КАК СЕ ИЗПОЛЗВА?

Изтискайте част от боята за принтиране от тубата на основа или върху палитра, която е предвидена за този тип бои. След това нанесете боята с права четка или валяк за линорез Essdee. С валяк ще нанесете боята от гравираната повърхност значително бързо. По време на насянето незабравяйте за защитните дрехи и ръкавици. Пазете на хладно и тъмно място, без слънчева светлина.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТА

боя за принтиране Essdee

качествено мастило на водна основа

покривна, нюансите могат да се смесват помежду си

отлична покривност и характеристики за принтиране

обем: 300 мл

много нюанси

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани