Боя за стъкло Pebeo Vitrail 45 ml

Наличен

Избор
€4,68
€104,00 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Боята за стъкло Pebeo Vitrail Opale е покривна боя на база на разтворител. Има опалесциращ перлен ефект. Той е лесен за използване и е подходящ за декорация върху стъкло, платно, метал, дърво, огледало и други подобни повърхности. Оставя страхотен ефект след изсушаване. С помощта на контурната боя на Cerne Relief ще имитирате витражи или витражи. Може да се нанася директно от бутилката или след смесване с други цветове на стъклото. Най-добре е да го нанесете с четка за боя с пипета или гъба. Цветовата палитра се състои от 10 нюанса на базата на разтворител.

КАК СЕ ИЗПОЛЗВА?


Разбъркайте боята с пръчка преди употреба. Почистете повърхността, която искате да украсите, с мазнини и други примеси. Нанесете боя с помощта на четка за боя или други аксесоари за боядисване. За да контрастирате прозрачните и непрозрачни повърхности, можете да смесите цветовете на Vitrail Opale с класическите цветове на Vitrail, които са прозрачни. След 2 часа боята е суха на пипане, но за да изсъхне напълно, са необходими около 10 часа. Времето за сушене зависи от дебелината на слоя, топлината и влажността на помещението. Използваните четки трябва да се почистват с по-тънки или с White spirit.


ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТИТЕ

  • Боя за стъкло Vitrail Opale от Pebea
  • подходящ за стъкло, платно, метал, дърво, огледало и други повърхности
  • 26 класически нюанси
  • транспарентен
  • интензивен
  • след изсъхване лъскав
  • количество: 45 мл

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани