Боя за текстил KREUL Javana Batik 70 g

Наличен

Избор
€3,66
€52,29 / kg
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Боя за текстил KREUL Javana Batik 70 g – изберете цвят

Завържете на възел, сгънете и потопете - batik ефектът ще ги направят Вашите калъфки за възглавници, чанти и тениски уникални. Боята бавно напоява космите на материята и създава очарователен спектакъл от цветове. Надяваме се, че работата с тези бои ще Ви зарадва както и нас. Следете инструкциите за ползване, за да направите оцветяването още по-забавно.

  • KREUL Javana Batik боята за текстил се използва за боядисване на памук, вискоза, лен, коприна, вълна и синтетични материали (полиамид))
  • Оцветява тъканта на 50 ° C до 95 ° C- с вряла вода в кофа или в тенджера на печката
  • Ако използвате цялата бутилка от 70g: Силни, интензивни цветове за 200g плат; среден интензивни цветове за 400 g тъкани
  • Боято, който съдържа сол за оцветяване, е опакован в удобни бутилки, които позволяват лесно използване, смесване и съхранение
  • Идеална е за техниката шибори (свързване, сгъване, или намачкване на тъкан), батик техниката с восък и боядисване чрез потапяне, минимална температура за оцветяване е 50 ºC - идеално за техниката на декориране с восък
  • Оцветените тъкани не са устойчиви на пране при високи температури:фиксирайте боята с помощ на средства за фиксиране на батик бои KREUL Javana Fixing agent
  • Перете я оцветената плат отделно на максимално 40 ºC
  • Флуоресцентната боя Neon light свети, когато е изложена на UV лъчи
  • Преди нанасянето на боята плата трябва да бъде напълно чиста
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 3 hodnotení

Купих няколко цвята. Всички са много икономични. Отлично качество!

Overeny zakaznik Overená recenzia

Купих няколко цвята. Всички са задоволителни. С удоволствие бих купил отново.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Много хубави цветове, обработват се отлично.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани