Бял кредов грунд LUKAS Studio

Наличен

Избор
€20,50
€41,00 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Белият кредов грунд (гесо) LUKAS Studio е професионална полуабсорбираща основа, предназначена за подготовка на повърхности преди рисуване с акрилни и маслени бои. Създава еластичен, непожълтяващ филм без съдържание на масло, който осигурява равномерна попиваемост и отлично сцепление на боите върху платно, дърво и картон.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Серия: Studio
  • Цвят: бял
  • Обем: 250 – 500 ml
  • Характеристики: полуабсорбиращ, без масло, непожълтяващ, еластичен, подлежи на шлайфане
  • Употреба: за интериор и екстериор
  • Подходящи повърхности: платно, хартия, картон, шперплат, фазер
  • Предназначен за: професионалисти и художници
  • Традиция на марката: от 1862 г.

Начин на употреба и техники

Този основен грунд е подходящ за всички живописни техники, особено за маслена и акрилна живопис. Нанася се с плоска четка или валяк върху чисти и обезмаслени абсорбиращи основи. След пълно изсъхване повърхността може да се шлайфа с фина шкурка за постигане на перфектно гладка текстура.

Често задавани въпроси

Може ли грундът да се шлайфа след изсъхване? Да, след пълно изсъхване повърхността може да се шлайфа, за да се получи изключително гладка основа за фина живопис.

Върху какви материали може да се нанася грунд LUKAS Studio? Подходящ е за всякакви абсорбиращи повърхности като художническо платно, хартия, картон, фазер и дървени панели.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Гладка бяла структурираща паста от Kompozit

Гладка бяла структурираща паста от Kompozit


20,49 € Единична цена 20,49 €/л
Kompozit
Бяла гладка структурна паста Kompozit LITE 500 ml

Бяла гладка структурна паста Kompozit LITE 500 ml


20,49 € Единична цена 40,98 €/л
Kompozit
STANDART Kompozit акрилна боя

STANDART Kompozit акрилна боя


6,19 € Единична цена 12,38 €/л
Kompozit
Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml

Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml


13,99 € Единична цена 27,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Цена след отстъпка  6,29 € Редовна цена  6,99 € Единична цена 52,42 €/л
Kompozit

Последно разглеждани