Назад в магазина KZTACSTM500_91

Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml

Наличен

Избор
€13,99
€27,98 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Металическата акрилна боя STANDART на марката Kompozit е идеалният избор за всеки, който търси висококачествен инструмент за различни художествени техники. Тя се отличава с метален блясък и специална консистенция, което я прави идеална за Fluid Art и рисуване на големи площи. Нанася се лесно, изсъхва бързо и има фин аромат, осигуряващ комфорт по време на работа. След като изсъхне, създава еластичен и непукащ се филм, който запазва качеството си дори при по-дебели слоеве.

Тази универсална боя е подходяща за широк спектър от повърхности, включително платно, дърво, хартия, гипс, порцелан, кожа и други материали. В богатата цветова палитра ще откриете до 20 нюанса, два от които са с очарователен метален ефект. Всички цветове могат лесно да се комбинират и смесват, което позволява безкрайни творчески възможности. Боята е и водоустойчива, а нюансът ѝ остава интензивен дори след дълго време.

Практичната опаковка с дълга капачка позволява прецизно дозиране - идеална за професионалисти и любители творци. Боята е безопасна за деца, отговаря на стандартите EN 71-3 и е подходяща за употреба на закрито и на открито.

Параметри на продукта:

  • Метална акрилна боя
  • Обем 500 ml
  • Размери на опаковката: Височина 225 мм, диаметър 63 мм
  • Тегло на опаковката: 770 g
  • Употреба: На закрито и открито
  • Характеристики: Бързосъхнещ, водоустойчив, създава еластичен филм
  • Стандарти за безопасност: EN 71-3 (подходящ за детски играчки)
  • Подходящи повърхности: Платно, хартия, дърво, мазилка, порцелан, гипс, кожа, пластмаса, камък, тъкани

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Боите имат красиви наситени нюанси и отлично покритие.

N/A Overená recenzia

Боите са точно според описанието. Красиви нюанси.

N/A Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани