Черно-златна релефна картина — създай свой собствен сет

Наличен
€15,79€21,05Промоция
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Черната релефна паста и металното злато или сребро са комбинацията, която превръща плоското платно в картина, играеща със светлината и сенките. 3D черна релефна паста ARTMIE Midnight (фин пясък 1000 g) се нанася плътно с шпатула, запазва формата си, а след изсъхване остава матова и черна. След това в нейните ръбове и релефи се втрива Течна метална паста ARTMIE MIDAS злато (450 мл) или Течна метална паста ARTMIE MIDAS silver (450 мл) — златото или среброто полепват само по върховете на релефа и цялата структура буквално светва.

Всяка форма на шпатулата създава различен ефект: с широката разнасяш по площта, с тясната оформяш остри ръбове, а с върховете и назъбените краища издълбаваш структура в пастата. Затова си заслужава да имаш Художествена шпатула ARTMIE New Age 02, Художествена шпатула ARTMIE New Age 08 и Художествена шпатула ARTMIE New Age 15, за да ги сменяш според нуждите на картината.

Създай своя сет според техниката си: избери метална паста MIDAS, поне две шпатули и добави релефна паста Midnight. За всеки продукт в сета получаваш 25 % отстъпка.

Създай свой комплект · −25 %

Създай своя перфектен комплект

Избери поне 4 и до 8 продукта — получаваш 25% отстъпка за всеки избран артикул.

1Избери поне 4 продукта, които харесваш
2Всеки артикул в комплекта е с −25%
3Изпращаме всичко заедно от нашия склад — до 24 ч.
Твоят творчески почерк

Създай релефна картина с златен акцент

Изгради своя комплект от професионални материали, които превръщат плоското платно в дълбока 3D абстракция. Комбинирай наситена черна паста с метални отблясъци и прецизни италиански шпатули, за да вдъхнеш живот на всяка своя идея.

25% отстъпка за комплектаПрофесионално качествоНалично на складБърза доставка
1
Дълбок 3D ефект
Черната паста с фин пясък запазва перфектно своята форма и създава впечатляващи минималистични релефни структури.
2
Луксозен метален блясък
Високопигментираните метални пасти се нанасят лесно с четка или шпатула за постигане на зашеметяващи светлинни акценти.
3
Италианска прецизност
Еластичните шпатули с различни форми позволяват както детайлно моделиране, така и нанасяне на плътни слоеве боя.
4
Пълна творческа свобода
Възможността за разреждане с вода и изборът на инструменти ти дават пълен контрол върху крайния резултат.

Alternatívne Produkty

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Единична цена 79,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa
Медиум за акрилни бои ROSA Gallery

Медиум за акрилни бои ROSA Gallery


6,62 € Единична цена 26,48 €/л
Rosa
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,99 € Единична цена 33,98 €/л
Kompozit
Pentart Deluxe Paste паста за 3D ефекти 100 ml

Pentart Deluxe Paste паста за 3D ефекти 100 ml


5,95 € Единична цена 59,50 €/л
Pentart
Маслена боя Artemisia 40 ml

Маслена боя Artemisia 40 ml


4,59 € Единична цена 114,75 €/л
Pentart
Акрилен гланцов лак, ROSA STUDIO

Акрилен гланцов лак, ROSA STUDIO


5,16 € Единична цена 41,28 €/л
Rosa
Боя за текстил MAIMERI Idea Stoffa 60 ml

Боя за текстил MAIMERI Idea Stoffa 60 ml


7,20 € Единична цена 120,00 €/л
Maimeri
JOVI водни бои 24 цвята с четка (диаметър 22 mm)

JOVI водни бои 24 цвята с четка (диаметър 22 mm)


7,89 €
JOVI
Акрилни бои Schmincke PRIMAcryl Professional 237 ml

Акрилни бои Schmincke PRIMAcryl Professional 237 ml


28,90 € Единична цена 121,94 €/л
Schmincke

Posledné Videné