Назад в магазина CLRR15950PTR

Colorino сухи бои за лице с четка – 5 цвята

€3,40
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Сухите бои за лице Colorino представляват творчески комплект от 5 цвята, предназначен за рисуване върху лице. Благодарение на включения апликатор с гъбичка боите се нанасят лесно и могат безпроблемно да се преливат за постигане на желания резултат.

Параметри на продукта

  • Марка: Colorino
  • Тип: сухи бои за лице
  • Брой цветове: 5
  • Аксесоари: апликатор с гъбичка (четчица)
  • Опаковка: 1 бр.
  • Тегло: 5 kg

Употреба и нанасяне

Нанасяйте боите върху лицето с помощта на включения апликатор с гъбичка. Преди употреба се препоръчва нанасянето на крем за лице, който улеснява последващото отстраняване на боите от кожата.

Често задавани въпроси

Как да улесня отстраняването на боите от лицето? Преди нанасяне на боите сложете крем за лице върху кожата, което ще помогне за по-лесното им отмиване след това.

Как се нанасят боите? Боите се нанасят и преливат лесно с помощта на включения апликатор с гъбичка.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Единична цена 79,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


3,79 € Единична цена 50,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,99 € Единична цена 33,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани