Назад в магазина DLRD212550008

DALER ROWNEY D&R Graduate комплект плоски четки с къса дръжка 5 бр.

€17,29
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът от 5 синтетични четки с къса дръжка DALER ROWNEY Graduate е чудесен избор за училища, начинаещи художници и любители. Четките с плоска форма (Flat) са идеални както за равномерно покриване на големи повърхности, така и за чисти и прецизни ръбове. Синтетичният косъм без животински произход се отличава с отлична еластичност и запазва формата си при работа с акрил, масло, акварел и техники mixed media.

Всяка четка разполага с ергономична перленобяла дръжка за удобен захват и стабилна лъскава черна метална ферула, която държи косъма надеждно. След рисуване с водни и акрилни бои е достатъчно да измиете четките с хладка сапунена вода, а при маслени бои – първо да използвате уайт спирт. След измиване оформете косъма и оставете четките да изсъхнат легнали или окачени с косъма надолу.

  • Вид четки: 5 × плоска четка (Flat) в различни размери
  • Материал на косъма: еластичен синтетичен косъм без животински компоненти
  • Дръжка и ферула: ергономична перленобяла къса дръжка, лъскава черна метална ферула
  • Употреба: акрил, масло, акварел, mixed media
  • Страна на произход: Доминиканска република
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани