Назад в магазина DLRD603201_032

DALER ROWNEY FW перлено акрилно мастило 29,5 ml

Наличен

Избор
€8,00
€271,19 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

DALER ROWNEY FW перлено акрилно мастило е професионален пигментен туш на водна основа с акрилен свързвател, предназначен за художници, илюстратори и калиграфи. След изсъхване образува перманентен, водоустойчив цветен филм с висока наситеност и дълготрайна светлоустойчивост. Благодарение на шишенцето с вграден капкомер позволява удобно нанасяне директно върху основата или прецизно дозиране върху палитрата.

Характеристики и параметри

  • Марка: DALER ROWNEY
  • Тип: пигментно акрилно мастило (туш) на водна основа
  • Обем: 29,5 ml
  • Опаковка: стъклено шишенце с капкомер
  • Светлоустойчивост: висока (3–4 звезди за повечето нюанси)
  • Страна на произход: Великобритания (производство от 1783 г.)

Употреба и техники

Мастилото е подходящо за нанасяне с четка, аерограф, перо за калиграфия, техническа писалка, както и с презареждащ се FW mixmedia маркер. При разреждане с вода създава глазури с акварелен характер, които след изсъхване не се размиват от следващите слоеве. Освен върху хартия, може да се нанася върху стъкло, кожа, керамика, дърво и зидани повърхности. Не е подходящо за класически писалки с мастило, тъй като акрилният свързвател би ги запушил.

Често задавани въпроси

Може ли това мастило да се използва в писалки? Не, поради съдържанието на акрилен свързвател не е подходящо за класически автоматични писалки, тъй като ще ги запуши.

Възможно ли е напластяване без размазване на долния слой? Да, след изсъхване мастилото е водоустойчиво, така че следващите слоеве боя не размиват предишния слой.

Върху какви повърхности освен хартия прилепва мастилото? Захваща отлично върху стъкло, кожа, керамика, дърво и минерални основи.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани