DALER ROWNEY Simply джобен скицник 100 g 24л лепен

Наличен
€2,00
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Джобният скицник DALER ROWNEY Simply е компактен блок за рисуване, предназначен за студенти и любители художници за скициране и рисуване навсякъде и по всяко време. Хартията с грамаж 100 g/m² и фина текстура осигурява отлично сцепление за сухи техники и надеждно издържа на многократно триене с гума. Благодарение на малкия си формат, той лесно се побира в джоб или чанта и съхранява всички ваши бързи скици на едно място.

Параметри на продукта

  • Марка: DALER ROWNEY
  • Продуктова серия: Simply
  • Грамаж на хартията: 100 g/m²
  • Брой листове: 24 листа
  • Подвързия: лепен блок
  • Тегло на опаковката: 0,03 kg

Употреба и техники

Скицникът е предназначен за сухи техники, предимно за скициране с молив, въглен или пастел. Подходящ е за ежедневна практика, стандартно рисуване и бързи скици по време на път.

Често задавани въпроси

Кои техники са подходящи за този скицник? Хартията е предназначена за сухи техники, особено молив, въглен и пастел.

Издържа ли хартията на корекции и триене? Да, повърхността на хартията с фина текстура без проблем понася стандартно рисуване и многократно триене с гума.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани