Естествен мъх 30 гр

Наличен

Избор
€2,93
€97,67 / kg
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Естественият мъх е подходящ творчески компонент за приготвяне на аранжировки, изображения от мъх и различни аранжировки за маса. Това е естествен декоративен аксесоар, който се стабилизира. В природата може да се намери в сиво-бял цвят, боядисва се по време на процеса на стабилизация, така че се предлага в няколко цвята. Мъхът е много приятен на допир и има гъбеста структура. Любителите на естествените декорации могат да го използват като декоративен компонент при връзване на букети, създаване на сезонни венци, правене на красиви цветни картини или в аранжировки в морски стил като заместител на коралите (но не в аквариуми, за да не се намокри мъхът).

Естествен мъх 30 гр

  • Мъх за декориране и аранжиране
  • Стабилизиран за дългосрочно запазване на цвета и еластичността
  • Структура на гъбата
  • опаковка от 30гр
  • предлага се в 4 цвята: тюркоаз, кафяв, охра, розов
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани