Estone Ароматно масло 10 ml


Избор
€2,83
€283,00 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Етеричните масла на Estone са 100% натурални растителни екстракти, които обогатяват всеки творчески и релаксиращ ритуал. Те са идеални за ароматерапия, изработване на свещи, производство на сапун, както и за дифузери, овлажнители на въздуха или аромалампи. Всяко масло има специфично действие - например лавандулата успокоява, лимонът освежава, а евкалиптът прочиства дихателните пътища. Маслата са концентрирани, така че са необходими само няколко капки, за да се постигне забележим ефект. При изработването на ръчно изработена козметика или декорации те просто се добавят към разтопената сапунена или восъчна маса, като придават на продуктите както ароматни, така и функционални ползи. Предлага се богат избор от аромати - от падащото меню можете да изберете точно този аромат, който ви подхожда най-добре. Опаковката съдържа 10 ml масло в практична тъмна бутилка с капачка на винт, която предпазва съдържанието от светлина и амортизация.

Параметри на продукта:

  • Ароматно масло Estone 10 мл
  • Обем: 10 ml (0,33 FL.OZ)
  • Приложение: за външна употреба (ароматерапия, свещи, сапуни, дифузери)
  • Type: 100% натурално етерично масло
  • Срок на годност: 3 години (след отваряне 6 месеца)
  • Предупреждение: не е подходящо за вътрешна употреба, да се съхранява на място, недостъпно за деца

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани