Флумастери за текстил Glitter 5 броя KREUL

€15,49
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Блестящите флумастери за текстил, на немската марка KREUL в 5 ярки нюанса са чудесен помощник при рисуването върху текстил. Полупрозрачните текстилни бои са подходящи както за светли, така и за тъмни тъкани. С кръгъл връх и блестящи нюанси на златисто, сребристо, черно, розово и червено създават красиви мотиви. Цветовете си отиват един с друг. Преди боядисване е необходимо да се изпере текстила без омекотител. Поставете хартия за печене между слоевете плат, за да предотвратите разливането на боята от другата страна. Маркерите работят на системата за налягане, което означава, че трябва да се разклатят, за да се смеси цвета. Преди употреба се препоръчва също така да натиснете върха няколко пъти, за да позволите на мастилото да изтече през него - това ще осигури непрекъснат поток от мастило. Когато боята изсъхне, тъканите могат да се гладят и перат до 40 градуса.

Флумастери за текстил Glitter 5 броя KREUL

  • флумастери за текстил Glitter
  • прозрачни цветове (златно, сребърно, черно, червено и розово)
  • на водна основа
  • кръгъл връх с широчина 2-4 мм
  • подходящи за светъл и тъмен памук, лен, смесени памучни материи, коприна и меки тъкани, които съдържат максимално 20% изкуствени влакна
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани