Назад в магазина KRL90722

Флумастери за текстил KREUL - комплект 7 броя с несесер

€12,83
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Детските флумастери за текстил, на немската марка KREUL в практичен памучен несесер са подарък за малки творци. Комплектът съдържа 7 неонови маркера, които светят под UV светлина. Лекият несесер е идеална основа за рисуване с тези маркери. Нека децата го изрисуват по своя идея. Преди оцветяване, сложете хартия за печене в опаковката за да предотвратите преливането на боя от другата страна. Готовата творба трябва да оставите свободно да изсъхне на въздух най-малко три дни. За да засилите устойчивостта при пране, можете да покриете несесера с хартия за печене след 6 часа съхнене и да я изгладите на температура за памук 5 минути. Несесерът след това може да се пере в пералня обърната на 30 градуса.

Флумастери за текстил KREUL - комплект 7 броя с несесер

  • флумастери за текстил Kreul
  • Комплектът съдържа 7 неонови маркера (жълт, оранжев, червен, лилав, син, зелен - среден връх и черен - фин връх) и памучен несесер
  • Връх medium - 2 - 4 мм, връх fine 1 -2 мм
  • Мастило на водна основам устойчиво на светлина, дерматологично тествано
  • Няма нужда от разклащане или напомпване
  • Неоновите цветове светят под UV светлина
  • Размери на несесера 18.5 х 10 см
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани