Флумастери за текстил Nassau Fine Art 8 части

Наличен
€4,63
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Флумастерите за текстил Nassau Fine Art са отлични за рисуване върху тъкани. С тях лесно се чертае върху памучен или ленен материал. Големината и широчината им е стандартна. Подходящи са както за възрастни, така и за деца. По-лесно е рисуването с тях в сравнение с четките. Комплектът съдържа 8 основни цвята.

Преди рисуване е важно тъканта да бъде чиста. В случай, че искате да рисувате върху по-тъмна основа, ви съветваме да използвате покривните нюанси на флумастерите, оцветете материала в бяло, така че да се откроят нюансите. Тези флумастери за текстил могат да се комбинират с други бои за текстил.


Нюанси е опаковката: blue, black, green, yellow, orange, red, pink, purple

характеристика на продукта


  • флумастери за текстил Nassau Fine Art
  • подходящи за памучни и ленени материали
  • не се изпират след фиксиране
  • 8 броя в опаковка
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани