Назад в магазина KHN01315S0502PS

Флуоресцентна глина за моделиране Koh-I-Noor - комплект от 5 цвята

€1,76
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Комплектът флуоресцентна глина за моделиране е идеален избор за децата, които обичат творческите дейности, изпълнени с цветове и забавление. Той съдържа пет ярки нюанса - жълто, оранжево, розово, зелено и синьо - предназначени да стимулират детското въображение и да насърчават развитието на фините двигателни умения. Тази мека и лесно оформяща се глина е нетоксична и безопасна за децата, което я прави подходяща за домашно изработване и училищни проекти. Благодарение на нейната гъвкавост и устойчивост на разпадане работата с нея е лесна и приятна. Флуоресцентните цветове придават на творенията уникален вид, който ще плени всеки малък художник

. продуктови параметри:

  • Опаковката съдържа 5 флуоресцентни цвята
  • Тегло: 5 х 20 г
  • Нетоксичен, безопасен за деца
  • Лесно оформяне, мека консистенция
  • Подходящ за деца от 3 години
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани